• Detail firmy

RENFORK s.r.o.

Základní popis

Odkup pohledávek, vymáhání pohledávek, správa pohledávek, burza pohledávek, velkoobchod, PHM, maso - uzeniny, oleje, půjčovma lešení, zprostředkování obchodu, doprava, pojištění pohledávek, nabídka pohledávek.

Adresa

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24153362
DIČ:  CZ24153362
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inkaso a pojištění pohledávek.

Kontaktní údaje

E-mail: inkaso@renfork.cz
WWW: www.renfork.cz

Kontaktní osoba

Olga Kubíčková

Mobil: +420 724 276 253
E-mail: inkaso@renfork.cz
Další firmy v oboru

Petr Engl

Nabízím půjčku na ruku od 5 000 tisíc do 200 000 tisíc pro zaměstnané, OSVČ, důchodce a zaměstnané v Německu nebo Rakousku.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.