• Detail firmy

RENEW CZ s.r.o.

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Nabídka realitní činnosti, správy a údržby nemovitostí. Poskytování poradenství a konzultací.

Adresa

Pod Kyselkou 31
542 34 Malé Svatoňovice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28806689

Výrobky, činnosti

Stavební a poradenské služby

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Nabídka realitní činnosti, správy a údržby nemovitostí. Poskytování poradenství a konzultací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 828 330
E-mail: info@renew.cz
WWW: www.renew.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Herejk - Jednatel

Mobil: +420 777 761 636

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.