• Detail firmy

René Žídek

Základní popis

Tiskneme.com je tiskové a grafické studio. Našim produktem je Vaše reklama. Specializujeme se na reklamní produkty (reklamní plachty,PVC tabule, reklamní vlajky, dekorace do interiéru, polepy aut, polepy výloh, prezentační systémy apod.).

Adresa

Podvihovská 12
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66179505
DIČ:  7901035439

Výrobky, činnosti

Grafické a tiskové studio

- reklamní produkty (reklamní plachty,PVC tabule, reklamní vlajky, dekorace do interiéru, polepy aut, polepy výloh, prezentační systémy)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 840 137
Telefon: +420 558 840 197
E-mail: info@tiskneme.com
WWW: www.tiskneme.com

Kontaktní osoba

René Žídek - Majitel

Telefon: 774 703 758
E-mail: info@tiskneme.com
Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.