• Detail firmy

René Štěp

Základní popis

ZarovkyzLed.cz je internetový obchod zabývající se prodejem led žárovek, které jsou v současné době nejúspornějšími žárovkami na trhu.

Adresa

Za Občinou 1149
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87113872
DIČ:  CZ8809293581

Výrobky, činnosti

Prodej led žárovek E27

Led žárovky E27 jsou žárovky s velkou paticí, které jsou používané nejčastěji do klasických osvětlení jako jsou lustry a lampy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zarovkyzled.cz
WWW: zarovkyzled.cz

Kontaktní osoba

René Štěp - Majitel

Mobil: +420 773 332 332
E-mail: info@zarovkyzled.cz
Další firmy v oboru

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel