• Detail firmy

René Piroch

Základní popis

Firma Horské roubenky zastoupená majitelem René Pirohem se zabývá výstavbou a rekonstrukcí roubených staveb v oblasti Krkonoš a Jizerských hor.Vyrábíme též dřevěnné doplňky pro dům a zahradu.

Adresa

Jablonec nad Jizerou 394
512 43 Jablonec nad Jizerou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61217557
DIČ:  CZ7006153440

Výrobky, činnosti

výstavba a rekonstrukce roubených staveb

Kontaktní údaje

E-mail: piroch@horskeroubenky.cz
WWW: www.horskeroubenky.cz

Kontaktní osoba

Pan René Piroch - Majitel

Telefon: +420 604 219 514
E-mail: piroch@horskeroubenky.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.