• Detail firmy

René Habura

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Adresa

Orlí 417/4
736 01 Šumbark

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72999004
DIČ:  CZ7707205561
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Veškeré stavební a zednické práce, rekonstrukce domů a bytů, obklady, dlažby, malby, nátěry, zateplování fasád, specializované sanační práce.

Kontaktní údaje

E-mail: stavitelstvihabura@seznam.cz

Kontaktní osoba

René Habura - Majitel

Mobil: +420 732 599 176
E-mail: stavitelstvihabura@seznam.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.