• Detail firmy

René Bomboň

Základní popis

Nabízím odborné obkladačské práce při pokládání keramických obkladů a dlažeb. Na tyto práce se specializuji již 15 let a mám za sebou hodně spokojených zákazníku. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se vždy vyhovět požadavkům zákazníka.

Adresa

Strmá 770/8
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66171865
  • Služby

Výrobky, činnosti

Keramické obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 563 554
E-mail: rene.bombon@seznam.cz
WWW: www.bombon.cz

Kontaktní osoba

René Bomboň - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.