• Detail firmy

Renbau, s.r.o. - Teplice

Základní popis

Provedeme rekonstrukce objektů, opravy památkových objektů včetně štukatérských prací. Zabýváme se výstavbou rodinných domů.

Adresa

U Červeného kostela 35/15,
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25025317
DIČ:  CZ25025317

Výrobky, činnosti

rekonstrukce objektů

Provedeme rekonstrukce objektů, opravy památkových objektů včetně štukatérských prací. Zabýváme se výstavbou rodinných domů.

Kontaktní údaje

E-mail: renbau.teplice@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohumil Hlaváč - Jednatel

E-mail: renbau.teplice@volny.cz

Ing. Zdeněk Gruncl - Jednatel

Telefon: 417 536 296
Další firmy v oboru

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.