• Detail firmy

RENAX BRNO, s.r.o.

Základní popis

Jsme schopni stěhovat téměř všechno. Počínaje bytovým zařízením, přes kancelářské vybavení, těžkými dílenskými stroji konče. Našimi stěhovacími vozy Vaše vybavení přepravíme nejen po území našeho státu, ale i do zahraničí.

Adresa

Přízová 3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  58022358
DIČ:  CZ47911247

Výrobky, činnosti

Stěhování bytů, kanceláří, skladů,

Kontaktní údaje

Fax: 543 254 116
E-mail: renax@iol.cz
WWW: www.stehovani-renax.cz

Kontaktní osoba

Michal Krása - Jednatel

Telefon: 543 254 140
E-mail: renax@iol.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.