• Detail firmy

Renáta Zezulová

Základní popis

Keramická dílna KERAMIA je převážně zaměřena na výrobu keramických kachlí a doplňků pro krby,kamna a na výrobu dekorační keramiky.

Adresa

Bolzanova 2435/31b
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03725090

Výrobky, činnosti

Keramika

Podle Vašeho přání, případně zajistíme i výtvarný návrh včetně realizace kamen nebo krbu. Kromě klasických kamnářských výrobků, produkujeme také užitkovou a dekorační keramiku, kdy se každý kousek stává originálem.

Kontaktní údaje

E-mail: keramia-unanov@seznam.cz
WWW: www.keramia-unanov.cz

Kontaktní osoba

Renáta Zezulová - Majitel

Mobil: +420 776 571 531
E-mail: keramia-unanov@seznam.cz
Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.