• Detail firmy

Renata Zadáková

Základní popis

Nabízíme klasické, netradiční i svatební kytice. Prodáváme svatební květinové dekorace a dárkové balíčky. Provádíme sezónní i smuteční vazby.

Adresa

Zábrdovická 25/2
615 00 Brno - Zábrdovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68632924
  • Služby

Výrobky, činnosti

Květinářství

Kontaktní osoba

Renáta Zadáková - Majitel

Mobil: +420 603 288 472
E-mail: zadakova.renata@seznam.cz
WWW: www.kytkyvbrne.wbs.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.