• Detail firmy

Renáta Sýkorová

Základní popis

Nabízíme zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence, mezd a veškeré personální agendy. Samozřejmě zpracujeme veškerá daňová přiznání.Nabízíme i možnost veškerou agendu zpracovávat ve Vaší firmě.

Adresa

Radomská 469/1
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88122417
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zpracování podvojného účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 428 965
E-mail: uctosykorova@seznam.cz
Skype: renatasykorova1

Kontaktní osoba

Renáta Sýkorová - Majitel

Další firmy v oboru

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.