• Detail firmy

Renata Slámová

Základní popis

Nabízíme strojní vyšívání na reklamní a firemní textil i výšivky na zakázku, výšivky na trička, polokošile, mikiny, fleece, bundy, pracovní oděvy jako montérky, blůzy,vesty, pláště, zástěry,vatov. oděvy, kšiltovky,ručníky, župany,dresy,nášivky apod..

Adresa

Pionýrská 1358
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46926135
DIČ:  CZ7551124075
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

STROJOVÉ VYŠÍVÁNÍ-grafické zpracování předlohy

Vyšíváme firem. loga, erby, znaky, sportovní kluby,myslivecké,rybářské,dětské,svatební,křtící a krojové motivy,nášivky.Dodáváme reklam. a prac.textil.

Kontaktní údaje

E-mail: strojovevysivani@seznam.cz
WWW: www.vysivani-resl.cz

Kontaktní osoba

Renata Slámová - Majitel

Mobil: +420 776 552 707
E-mail: strojovevysivani@seznam.cz
Další firmy v oboru

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.