• Detail firmy

Renáta Seidlová

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence, vedení kompletní mzdové agendy a zpracování všech druhů daní. Zaručujeme spolehlivost, diskrétnost a dodržování t

Adresa

Ve Vejtrži ev. č. 161
267 18 Hlásná Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64902951

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 165 373

Kontaktní osoba

Renáta Seidlová - Majitel

Další firmy v oboru

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

K + M EKOS, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování daňové evidence a poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zpracujeme mzdy a mzdové účetnictví, zajistíme audit a své klienty také zastupujeme při kontrolách a jednáních na finančních úřadech.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.