• Detail firmy

Renata Nováková

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy.

Adresa

Zlončice 95
278 01 Zlončice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03550401

Výrobky, činnosti

Účetní služby Kralupy n.V., Mělnicko, Praha

10 let praxe účetní, 10 let praxe kontrolora FÚ. Firmám i živnostníkům zajistím vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, daňových přiznání, různých přehledů a výkazů. Najdu optimální řešení Vašich účetních a daňových záležitostí.

Kontaktní údaje

E-mail: novakova.ucetni@gmail.com
WWW: www.ucetni-sluzby.com

Kontaktní osoba

Renata Nováková - Majitel

Mobil: +420 603 816 818
E-mail: novakova.ucetni@gmail.com
Další firmy v oboru

K + M EKOS, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování daňové evidence a poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zpracujeme mzdy a mzdové účetnictví, zajistíme audit a své klienty také zastupujeme při kontrolách a jednáních na finančních úřadech.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.