• Detail firmy

Renata Nováčková

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování účetní závěrky, daně z příjmů právnických i fyzických osob a daně z přidané hodnoty.

Adresa

Fibichova 772/16
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73456926

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 170 060
E-mail: info@pohodovaucetni.cz
WWW: www.pohodovaucetni.cz
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

INTEREXPERT CZ s. r. o.

Zabýváme se kompletním vedení účetnictví, daňovou evidencí, zpracováním mezd a personalistikou. Zajišťujeme odborné audity na všech úrovních. Poskytujeme odborné poradenství.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.