• Detail firmy

Renáta Neprašová

Základní popis

Prodej, instalace a pronájem dopravního značení. Realizace uzavírek silnic a objížďky.

Adresa

Jánské náměstí 687
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66756375
DIČ:  CZ6958263059
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

- prodej - instalace na komunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 511 549
Mobil: +420 606 632 943
Fax: +420 327 511 549
E-mail: znacenikh@quick.cz
WWW: www.dopravni-znaceni.cz

Kontaktní osoba

Renáta Neprašová - Majitel

Další firmy v oboru

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.