• Detail firmy

Renata Chrápková

Základní popis

Specializujeme se na zakázkovou dřevovýrobu. Zabýváme se výrobou pergol, zahradních dřevěných domku, oplocení, zahradního nábytku, výroba saun.

Adresa

Šanov 78
270 31 Šanov

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74509306

Výrobky, činnosti

dřevostavby

Kontaktní osoba

. Chrápek - Jednatel

Mobil: 725 425 825
E-mail: chrapek.l@seznam.cz
Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.