• Detail firmy

RENAMO INVEST s.r.o.

Základní popis

Společnost RENAMO INVEST s.r.o. je autorizovaný obchod s produkty Canon CBS a zároveň preferovaný distributor, dále pronájem kancelářské techniky.

Adresa

Sokolovská 445/212
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24795470
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a pronájem kancelářské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 273 139 055
Mobil: +420 604 225 027
E-mail: renamo@renamo.cz

Kontaktní osoba

JÚLIA ONDÁKOVÁ Kosová - Jednatel

Mobil: +420 604 942 918

Pobočky

VD GROUP Slovakia, s. r. o.
Karpatské námestie 10
831 06 Bratislava 35

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.