• Detail firmy

ŘEMPO NET, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme režijní materiál pro malé střední i velké podniky zejména v oblasti technických materiálů a polotovarů - plastů, pryží, tkanin a textilií, chemií a drogerií, hutní , spojovací a svařovací materiál, provozní materiál pro firmy.

Adresa

Pakoměřice, Mělnická 45
250 65 Líbeznice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25766741
DIČ:  CZ25766741
Rok založení:  1999
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Flanely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 981 133
Mobil: +420 724 225 758
Fax: +420 283 981 177
E-mail: info@rempo.net
WWW: www.rempo.net

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Horák

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.