• Detail firmy

ReMark CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme jednoduché a rychlé řešení Vašich tiskových potřeb s garancí nejvyšší kvality od tiskárny POINT CZ, s.r.o. Konfigurace produktů, online cena, objednávka, kontrola tiskových dat. Letáky, brožury, kalendáře, pohlednice, vizitky atd.

Adresa

Milady Horákové 20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25523201
DIČ:  CZ25523201
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

point4me - tisk online snadno a rychle

jednoduché a rychlé řešení Vašich tiskových potřeb. tisk online snadno a rychle, letáky, brožury, kalendáře, pohlednice, vizitky... ještě kvalitněji

Kontaktní údaje

E-mail: info@point4me.com
WWW: www.point4me.com

Kontaktní osoba

Jana Macková - Manažer projektu

Telefon: +420 537 001 537
E-mail: info@point4me.com

Michal Sázavský - Jednatel

Ing. Vladimír Sázavský - Jednatel

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.