• Detail firmy

REMA CB s.r.o.

Základní popis

Podej krmiv, krmných směsí a hospodářských potřeb pro drobné hospodáře a chovatele na prodejně v Českých Budějovicích a Českém Krumlově a na e-shopu.

Adresa

U Pily 14
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63908735

Výrobky, činnosti

Krmiva, krmné směsi, hospodářské potřeby

Nabízíme produkty Energys, Avicentra, Osvior, Fitmin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 425 666
E-mail: rema.cb@volny.cz
WWW: www.znackova-krmiva.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Renner

Další firmy v oboru

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.