• Detail firmy

Relen, s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace koupelen, bazénů, venkovních a interierových dlažeb, montáž elektrických i vodoinstalačních sítí a drobné zednické práce.

Adresa

Hornokrčská 567/48
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27401014
  • Služby

Výrobky, činnosti

realizace koupelen

Provádíme realizace koupelen, bazénů, venkovních a interierových dlažeb, montáž elektrických i vodoinstalačních sítí a drobné zednické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 776 361 762
Mobil: 776 059 687
E-mail: info@relen.cz
WWW: www.relen.cz

Kontaktní osoba

Mykola Rebar - Jednatel

Mobil: 776 361 762

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.