• Detail firmy

Relekt invest, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vnitřní rozvody do rodinných domků, větších budov (peněžní ústavy, školy, hotely) i panelových domů a průmyslových provozoven.Elektrorevize.

Adresa

Nádražní 30
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28697898

Výrobky, činnosti

Osvětlovací technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 608 377
Mobil: +420 775 133 557
E-mail: relektjbc@quick.cz
WWW: www.relekt.cz

Kontaktní osoba

Radovan Grabmüller - Jednatel

Mobil: +420 602 410 953

Michal Grabmüller

Radek Grabmüller

Pobočky

RELEKT, s.r.o.
Nádražní 30
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.