• Detail firmy

Relax-eshop s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na relaxaci a aktivní odpočinek. Moderní obrazy - tisk na plátně. Bio krby - krby bez kouře, komínu a popela.

Adresa

Weissova 1969
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03978494

Výrobky, činnosti

Moderní obrazy - tisk na plátně

Jednodílné a vícedílné obrazy tištěné na kvalitním uměleckém plátně, napnutém na malířské desky a i s částí motivu přetaženém přes boky obrazu. Na výrobu obrazu jsou použity barvy nejvyšší kvality, rezistentní vůči vlivu UV záření.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 190 611
E-mail: info@relax-eshop.cz
WWW: www.relax-eshop.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Vernerová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.