• Detail firmy

REKULTA Praha, s.r.o.

Základní popis

Provádíme úpravy zahrad, pozemků u novostaveb, revitalizace zdevastovaných ploch, výstavbu a údržbu hřišť či sídlištní zeleně.

Adresa

Malátova 17/461
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28406206

Výrobky, činnosti

Úpravy zahrad

Kontaktní údaje

E-mail: info@rekultapraha.cz
WWW: www.rekultapraha.cz

Kontaktní osoba

Jakub Malý - Jednatel

Mobil: +420 602 356 862

Marek Ledvina - Jednatel

Mobil: +420 608 227 338

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.