• Detail firmy

REKOSTA Praha, s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektroinstalační práce, montáže, údržba a instalace elektrických zařízení. Zajišťujeme elektroinstalaci novostaveb.

Adresa

Ke Smíchovu 580/18
154 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65410947

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: t.vlcek666@seznam.cz
WWW: www.rekostapraha.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vlček - Jednatel

Mobil: +420 724 150 730
Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.