• Detail firmy

REKOMAL servis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme malování, lakování, i fládrování či truhlářské práce. Provádíme nátěry fasád včetně rekonstrukcí.

Adresa

Vítkova 295/3
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28575822

Výrobky, činnosti

Malování, lakování,

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@rekomalservis.cz
WWW: www.rekomal-servis.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kerbl - Jednatel

Mobil: +420 603 410 958
Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.