• Detail firmy

REKOIMEX, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme nákladní silniční autodopravu a expresní kurýrní služby. Zajišťujeme přepravu nadměrných či nebezpečných nákladů i kusových zásilek.

Adresa

U Rybníka 1343/1
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27765008

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

E-mail: eva.ruzickova@rekoimex.cz
WWW: www.rekoimex.cz

Kontaktní osoba

Aleš Růžička - Jednatel

Mobil: 731 568 912
Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.