• Detail firmy

REKO LIBEREC s.r.o.

Základní popis

Provádíme výlepy a údržbu reklamních ploch, výrobu reklamních panelů, samolepicí reklamy a nápisů. Pronajímáme vysokozdvižné plošiny.

Adresa

Hanychovská 622/1
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25413651
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama a reklamní služby.

Provádíme výlepy a údržbu reklamních ploch, výrobu reklamních panelů, samolepicí reklamy a nápisů. Pronajímáme vysokozdvižné plošiny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 163 524
Mobil: +420 603 470 546
E-mail: rekolbc@volny.cz
WWW: www.rekoliberec.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Košek - Jednatel

Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.