• Detail firmy

REKO - Jana Kučabová

Základní popis

Jsme realitní kancelář s šestnáctiletou působností v této oblasti. Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí, kompletní realitní servis. Zajišťujeme hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, znalecké posudky, geodetické práce.

Adresa

Havlíčkova 7
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45135371
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jsme realitní kancelář

s šestnáctiletou působností v této oblasti. Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí, kompletní realitní servis.

Kontaktní údaje

Telefon: 311 625 543
Mobil: 775 555 901
Mobil: 606 630 133
E-mail: rk.reko@tiscali.cz
WWW: www.reko-beroun.cz

Kontaktní osoba

Jana Kučabová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.