• Detail firmy

REKLAMNÍ TAŠKY s.r.o.

Základní popis

REKLAMNÍ TAŠKY s.r.o. jsou specializovaným dodavatelem a výrobcem reklamních tašek a sáčků s potiskem v materiálech LDPE, HDPE, OXO, BIO, papír.

Adresa

K jezeru 240
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02680165

Výrobky, činnosti

Igelitové tašky s potiskem

Igelitové tašky s potiskem dodáváme našim zákazníkům ve variantách čisté LDPE, čisté LDPE s oxodegradabilními aditivy tzv. OXO - EKO tašky nebo ve variantě recykl. Minimální náklad je 500 ks.

Kontaktní údaje

E-mail: slavomil.olsak@reklamnitasky.cz
WWW: www.reklamnitasky.cz

Kontaktní osoba

Slavomil Olšák - Jednatel

Mobil: +420 777 123 919
E-mail: slavomil.olsak@reklamnitasky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.