• Detail firmy

Reklamní servis RS, společnost s ručením omezeným /spol. s r.o. nebo s.r.o./

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti reklamy. Pronájem billboardových, bigboardových a výlepových ploch. Výroba reklamních plachet a billboardů.

Adresa

Sv. Anežky České 28
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49287541

Výrobky, činnosti

Reklamní plakáty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 501 529
Telefon: +420 466 535 761
Telefon: +420 466 501 818
Mobil: +420 602 449 341
E-mail: agency@reklamniservis.com
WWW: www.reklamniservis.com

Kontaktní osoba

Radomír Seidl - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.