• Detail firmy

Reklamní agentura JKP s.r.o.

Základní popis

Nabídka digitálního a ofsetového tisku, potisku triček. Tvorba bannerů, cedulí, reklamních předmětů, samolepek a kalendářů.

Adresa

K Potoku 134
267 29 Zadní Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27241238

Výrobky, činnosti

venkovní reklama

Kontaktní osoba

Ing. Jan Mojžíš - Jednatel

Mobil: 603 507 387
E-mail: jan@jkp.cz
WWW: www.jkp.cz
Další firmy v oboru

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.