• Detail firmy

Bc. Marek Pastrňák

Základní popis

Reklamní kampaně,pronájem billboardů,štítových stěn,reklamních poutačů.Velkoplošný tisk.Tisk vizitek, letáků,propagačních materiálů.Celoplošné polepy automobilů,výloh.Věšení reklamních plachet,instalaci bannerů,světelných reklam,výlep billboardů.

Adresa

Gajdošova 2170/52a
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87982544
DIČ:  CZ8508296038

Výrobky, činnosti

reklamní poutače

Kontaktní údaje

E-mail: info@reklama-ostrava.cz
WWW: www.reklama-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Marek Pastrňák - Majitel

Telefon: +420 604 767 067
E-mail: info@reklama-ostrava.cz
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

EMU design s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme grafické služby - výrobu letáků, plakátů, brožur, časopisů, kalendářů, vizitek či bannerů. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek.