• Detail firmy

Rekker s.r.o.

Základní popis

Od začátku působnosti na trhu se zaměřujeme na speciální LED svítidla pro pěstitele rostlin a chovatele rybiček či jiných vodních živočichů.

Adresa

Frostova 334
109 00 Praha 10 - Petrovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24145793
DIČ:  CZ24145793
  • Služby

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 707 702
E-mail: rekker@rekker.cz
WWW: www.rekker.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Bradáč - Jednatel

Mobil: +420 774 707 701
E-mail: mila@rekker.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

CONNOX LLC s.r.o.

Nabízíme nejmodernější LED osvětlení s LED čipy nejvyšší kvality. Naše společnost klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.