• Detail firmy

Reina Travel s.r.o.

Základní popis

Specialista na cesty do Jižní a Střední Ameriky od roku 2006. SESTAVTE SI ZÁJEZD NA MÍRU ONLINE! VLASTNÍ ITINERÁŘ, BEZ ČEKÁNÍ, BEZ ANONYMNÍCH SKUPIN.

Adresa

Jindrova 898/71
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27569039

Výrobky, činnosti

CK Reina Travel s.r.o.

Specialista na cesty do Jižní, Střední Ameriky od roku 2006. SESTAVTE SI ZÁJEZD NA MÍRU ONLINE! VLASTNÍ ITINERÁŘ, BEZ ČEKÁNÍ, VLASTNÍ ROZPOČET, BEZ ANONYMNÍCH SKUPIN. Kvalita našich služeb vychází z požadavků nejnáročnější klientely. Jsme tu pro vás.

Kontaktní údaje

E-mail: info@reinatravel.com
WWW: www.reinatravel.com

Kontaktní osoba

Irena Andrlová - Jednatel

Mobil: +420 777 299 701
E-mail: info@reinatravel.com
Další firmy v oboru

Ing. Pavel Procházka

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací v Itálii - Dolomiti, Livigno aj. - zejména za lyžováním a relaxací.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.