• Detail firmy

Reidl CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej brusného, řezného a spojovacího materiálu, ochranných pracovních pomůcek, stavební chemie, zahradní techniky, zemních vrutů, stavebního kování.

Adresa

Husova třída 30/85
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26112094
DIČ:  CZ26112094

Výrobky, činnosti

Služby, obchod, zprostředkování

- výroba,opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků, přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: eshop@reidlcz.cz
WWW: www.reidlcz.cz

Kontaktní osoba

Michael Řeháček - Jednatel

Telefon: +420 387 998 041
Mobil: +420 774 221 628
E-mail: rehacek@reidlcz.cz

Jan Šrámek - Jednatel

Mobil: +420 774 221 627

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

Stanislav Moudrý

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a nákup nemovitostí v Jihočeském kraji. Máme v této oblasti velice dobře zmapovaný trh s nemovitostmi a naše nabídka je pravidelně aktualizována.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.