• Detail firmy

REHEAT s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a instalací elektrického podlahového vytápění, rekuperačního větrání a centrálních vysavačů.

Adresa

Velenická 380/28
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29157064
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahové vytápění

Zabýváme se prodejem a instalací elektrického podlahového vytápění, rekuperačního větrání a centrálních vysavačů. Nabízíme odborné poradenství a návrhy celkové koncepce vybavení domu. Zajišťujeme servis všech nabízených systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@reheat.cz
WWW: www.reheat.cz

Kontaktní osoba

Radek Špiler - Jednatel

Mobil: +420 723 222 917

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.