• Detail firmy

Regopen s.r.o.

Základní popis

Výroba plastových výlisků vstřikováním do forem na míru včetně zhotovení forem.

Adresa

Na Kopci 83
679 06 Jedovnice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04003152

Výrobky, činnosti

Plastové výlisky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 442 896
E-mail: regopen@regopen.cz
WWW: www.regopen.cz

Kontaktní osoba

Ing. ZDENĚK LEBIŠ - Jednatel

p. LEBIŠ, ml.

Mobil: +420 737 139 340

Zařazení v katalogu

Pobočky

Zdeněk Lebiš - Regopen
Na Kopci 83
679 06 Jedovnice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.