• Detail firmy

RegioPartner, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti evaluace programů, procesů a projektů, strategického plánování a regionálního rozvoje, procesního řízení...

Adresa

Prosecká 412/74
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25133161

Výrobky, činnosti

Dotační poradenství

Nabídka služeb v oblasti evaluace programů, procesů a projektů, strategického plánování a regionálního rozvoje, procesního řízení, regionální socioekonomické analýzy, programové dokumentace, analýz a studii, dotace ze strukturálních fondů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 365 459
E-mail: info@regiopartner.cz
WWW: www.regiopartner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Bučinová - Jednatel

Telefon: +420 736 533 294
Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.