• Detail firmy

Region-tour.cz, s.r.o.

Základní popis

Rezervační centrum ubytování pro region České Švýcarsko a Tisá. Vyberte si ubytování v Českém Švýcarsku, rodinné penziony, romantické hotely a apartmány.

Adresa

Palachova 1105/4
500 06 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28779274
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rezervační centrum ubytování

pro region České Švýcarsko a Tisá. Vyberte si ubytování v Českém Švýcarsku, rodinné penziony, romantické hotely a apartmány.

Kontaktní údaje

E-mail: nemecek@region-tour.cz
WWW: www.region-ceskesvycarsko.cz

Kontaktní osoba

R Němeček

Telefon: 491 005 805
E-mail: nemecek@region-tour.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.