• Detail firmy

REGATA ČECHY

Základní popis

Pronajímáme volné nebytové prostory: prodejny, kanceláře a sklady v obchodních domech Ládví, Visla, Centrum, Tempo a Luka v Praze.

Adresa

Čílova 304/9
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  261542000

Výrobky, činnosti

Pronajímáme volné nebytové prostory

Pronajímáme volné nebytové prostory: prodejny, kanceláře a sklady v obchodních domech Ládví, Visla, Centrum, Tempo a Luka v Praze.

Kontaktní údaje

E-mail: odregata@odregata.cz
WWW: www.odregata.cz

Kontaktní osoba

Filip Votruba - Ředitel

Telefon: +420 235 094 211

Tomáš Bartůněk

Telefon: +420 235 094 208

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.