• Detail firmy

REFIOTAX S.R.O.

Základní popis

Specializujeme se na kompletní a profesionální vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Zajišťujeme zpracování všech druhů daňových přiznání. Poskytujeme personální a finanční poradenství.

Adresa

Zelenohorská 483/14
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03704548
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 043 054
E-mail: info@refiotax.cz
WWW: www.refiotax.cz

Kontaktní osoba

Jan Pospíšil - Jednatel

Další firmy v oboru

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).