• Detail firmy

ReFingo, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme návrhy, projektovou dokumentaci, realizace a rekonstrukce dřevěných i zděných rodinných domů, bytů včetně poradenství.

Adresa

Rokycanova 538/30
397 01 Budějovické Předměstí

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28142578

Výrobky, činnosti

Realizujeme zakázky v oboru pozemního stavitelství

Realizujeme zakázky v oboru pozemního stavitelství od návrhu až po jeho dokončení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 784 880
Mobil: +420 608 142 263
E-mail: info@refingo.cz
WWW: www.refingo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Kutnar - Jednatel

Mobil: +420 608 142 263
E-mail: Lukas@refingo.cz

Ondřej Kumžák - Jednatel

Mobil: +420 774 784 880
E-mail: Ondra@refingo.cz

Petra Kumžáková - Jednatel

Další firmy v oboru

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.