• Detail firmy

Refill.cz, spol. s r.o.

Základní popis

Naše firma provádí renovace laserových a inkoustových tonerů. Prodáváme dekodéry pro tiskárny Epson, fotopapíry, kompatibilní spotřební materiál, cartridge a tonery - HP, Lexmark, Canon, Epson, Xerox, Minolta. Pásky do jehličkových tiskáren

Adresa

Hybešova 725/40
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26960117

Výrobky, činnosti

renovace laserových a inkoustových tonerů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 211 281
Mobil: +420 777 627 368
E-mail: refil@refil-sro.cz
WWW: www.refill-sro.cz

Kontaktní osoba

Mag. Anguelena Ivanova Anguelova - Jednatel

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.