• Detail firmy

REDON STYL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme strojní díly pro tiskařské stroje, stroje pro polygrafii a potravinářský průmysl. Poskytujeme kompletní servis a údržbu výrobních zařízení. Vyrábíme náhradní strojní díly a provádíme repase tiskařských válců.

Adresa

Na Gruntech 29
763 11 Lužkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26896885
DIČ:  CZ26896885
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojní díly a zařízení.

Vyrábíme strojní díly pro tiskařský, polygrafický a potravinářský průmysl. Poskytujeme servis a údržbu polygrafických a potravinářských provozů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 107 116
Mobil: +420 603 537 932
Fax: +420 577 107 116
E-mail: redon@volny.cz
WWW: www.redon.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Adamík - Jednatel

Přemysl Sedláček - Jednatel

Další firmy v oboru

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.