• Detail firmy

REDEL SPED s.r.o.

Základní popis

Společnost REDEL SPED s.r.o. vznikla v roce 2008 spojením profesionálů s bohatou praxí v oboru silniční nákladní dopravy a spedice

Adresa

xxx
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27848892

Výrobky, činnosti

poradenství v oboru dopravy a logistiky

Kontaktní údaje

E-mail: valentik@redelsped.cz

Kontaktní osoba

Jiří Valentík - Jednatel

Mobil: 731 910 189
E-mail: valentik@redelsped.cz
WWW: www.redelsped.cz
Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.