• Detail firmy

RED-LINE.CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se grafickým zpracováním reklamních materiálů se sazbou v češtině, angličtině a arabštině. Dále nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu v EU a východních zemích. Provozujeme čerpací stanice Euro-Oil.

Adresa

Jiřího ze Vtelna 1731
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47053461
DIČ:  CZ47053461
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Grafické zpracování reklamních materiálů

Zabýváme se grafickým zpracováním reklamních materiálů se sazbou v češtině, angličtině a arabštině - včetně překladu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 059 191
E-mail: info@red-line.cz
WWW: www.red-line.cz

Kontaktní osoba

Karim Awwad - Jednatel

Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.