• Detail firmy

RECOBAU, s.r.o.

Základní popis

Česká stavební společnost se specializací na rekonstrukce budov, průmyslové stavby, občanská zástavba, hotely, firemní sídla, vily, rodinné domy.

Adresa

Dobronická 1257
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27605868

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.

Rekonstrukce budov, průmyslové stavby, občanská zástavba, hotely, firemní sídla, vily, rodinné domy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@recobau.cz
WWW: www.rekonstrukcebudov.cz

Kontaktní osoba

Filip Lauber - Jednatel

Mobil: +420 737 001 900
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.